TÜRK BİRLİĞİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK BİRLİĞİ

AnasayfaKayıt OlLatest imagesAramaKapı*Giriş yap

Neden herkes Türk birliğini istemiyor

5 posters
YazarMesaj
tuce

tuce

Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty
MesajKonu: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty21.07.08 9:29

evet soru basit
neden bütün Türkler bunu istemiyor
Türkler diyorum azınlıkları saymayalım
neden acabaa
kominizmin altına sığınıp bizim amaçlarımıza saçma diyorlar
fikirleriniz neler ????
http://turaneli.forumlari.net/forum.html
panturk

panturk

MesajKonu: Geri: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty21.07.08 10:21

türk birligini turanı isteyenlere genellikle faşo diyorlar birde son yıllarda ülkücüleri sevmiyor kimse.ocaklarda bozulmalar oldu.bence bu yüzden
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty21.07.08 10:48

Ben size söyliyeyim arkadaşlar:

Neden 1 : Türkiyedeki Türklerin çoğunun diğer türk devletlerinden haberi yok isim olarak bilselerde onların da Türk olduğunu bilmiyorlar,bütün Türk devletlerinin birbirine komşu olduğunu bilmiyorlar,ayrıca 50 yıldır da bu millete Türk birliği değil AB aşılanıyor,ne yazıkki Türkiyede daha Doğu Türkistanı,Uygur Türklerini bilen yok,bilenler % 5 dir bence,önce politikacıların değişmesi lazım sonra milletimize yeniden Türklük aşılanmalı.

Neden 2 : Diğer Türk devletlerindeki Türkler sadece bizi Türk olarak biliyor,(Azeriler,Türkmenler ve Uygurlar hariç)Biz Özbekiz,biz Kırgızız,biz Kazakız diyorlar,Türk değiliz diyorlar, Bunun sebebi ise,100 yıl 200 yıl süren Rus igâli altında yaşamaları Rus terbiyesi ile büyümeleri ve Türkiyenin gerekli ilgiyi kendilerine göstermemesi.

Neden 3 : Türkiye önderliğinde böyle bir girişimin olmaması,çünkü Türkiye en büyük ve en güçlü Türk devleti,buna Türkiye ve Azerbaycan öncülük etmeli bence,ama bir Erdoğan da orda var,yani halimiz harap,bunlar bööyle uzaaar gider ama önemli olanlar bunlardır,bunlar aşıldımı gerisi gelir.

Allah milletimize yeniden dirilmeyi nasip etsin
https://ataoguzunsoyu.yetkin-forum.com
tuce

tuce

MesajKonu: Geri: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty21.07.08 17:26

panturk demiş ki:
türk birligini turanı isteyenlere genellikle faşo diyorlar birde son yıllarda ülkücüleri sevmiyor kimse.ocaklarda bozulmalar oldu.bence bu yüzden
ülkücü deyince akıllarına mafya geliyor
bu yüzden babamla çok tartıştım hep yolumun yol olmadığını söyler
her neyse
pekii bunu nasıl önleriz
adama ocağa girme diyemezsin ülkücü olma diyemezsin nasıl temizlemek gerekiyor bunları sence ????
panturk

panturk

MesajKonu: Geri: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty21.07.08 17:35

bence amaç yanlış ülkü ocaklarında.bugün ocaktaki gençlerin kac kişi bilir dogu türkistandaki mevcut olan zulümden.bugünkü gençlerde ocakta tanıdıgın varsa tmm arkan saglam.kac yıldır ocakta olan kuzenim var dogu türkistan nerde onu bilmiyor.bu konularda bilinçlendirilmesi lazım gençlerimizin.bi kavga oldumu hurra sallama satır savaşa gidiyorlar.kavga ettiginiz bizim kardeşlerimiz burda başlıyor işte sorun
tuce

tuce

MesajKonu: Geri: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty21.07.08 17:38

panturk demiş ki:
bence amaç yanlış ülkü ocaklarında.bugün ocaktaki gençlerin kac kişi bilir dogu türkistandaki mevcut olan zulümden.bugünkü gençlerde ocakta tanıdıgın varsa tmm arkan saglam.kac yıldır ocakta olan kuzenim var dogu türkistan nerde onu bilmiyor.bu konularda bilinçlendirilmesi lazım gençlerimizin.bi kavga oldumu hurra sallama satır savaşa gidiyorlar.kavga ettiginiz bizim kardeşlerimiz burda başlıyor işte sorun

evet haklısın
ben yalnız giremiyorum ocağa mesela
o kadar vahim durumları
gittikçe sürüye benziyoruz ve bu Ülkünün sonu demek
hakan

MesajKonu: Geri: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty05.08.08 18:12

tuce demiş ki:
panturk demiş ki:

evet haklısın
ben yalnız giremiyorum ocağa mesela
o kadar vahim durumları
gittikçe sürüye benziyoruz ve bu Ülkünün sonu demek

O kadarda kotulemeyın ya ocaklarımızı tamam bazı bozulmalar var ama buyutmemek lazım bu kadar qıbı me qelıo.....herkes ocaklar bosuldu dıo ben sahsen ANTALYA/MANAVGAT ÜLKÜ OCAKLARI OKUL BASKANLARINDAN bırıyım..kac tane ocak qezdım buqune kaar sayamam ama hıc bırınde ole bozulmalar gormedım herkes aynı saygı aynı sevgı dın ıman var...demıssınız Turk Dunyasını bılmezler ben hıc denkgelmedım ole bırıne herkes dogu Turkıstanıda kerkuk ude musulunda n halde oldugunu bılıo....hem kızlar gırme konusunda bızım ocagımıza ben gotururum kızları ...hatta kızlar kendısın artık ocaga gelmeye ocaga asena toplamay basladı dedıklerı sey su sokakta babanın yanında yurumekten daha guvenlı ocak cunku herkes oraya gelen asenalarımız kardesımız olduqunu bılıo...bırı ocaga gırsın bır kız kımse kafasını kaldıramaz kız kendını gotu hıssetmesın dıe ...ama sanal alemde herkes ocakları bozuluo dedım ya o kadar ocak gezdım belkı haklısınızn bna denk gelmedı bozulan ocak ama bılıosanız soleyınde sırf bakmak ıcın o ocaga gıdıyım...ocakların tek hatası MHP ye baglı kalmaları haklı olduqu yerde bıle devlet bahcelı vb cvp werememmek...ama sunu unutmayınkı bu ulkenın en potansıyel en bılınclı genclıqı ÜLKÜ OCAKLARINDADIR.....

yanlısım varsa affola .....Ülkü ıle kalın...Tanrı Turku korusun...
TCKOSOVALI

MesajKonu: Geri: Neden herkes Türk birliğini istemiyor   Neden herkes Türk birliğini istemiyor Empty27.09.08 2:11

Arkadaşlar bende sizlerle fikrimi paylaşmak isterim...
Bende zamanında ocağa gittim teşkilata takıldım gördüm yaşadım ve her olayda da vardım.Şimdi asıl mevzu şu biz ocağa neden gidiyoruz?Çok çocuğa sordum;
-"Aslanım sen neden ocağa geliosun" aldığım cvba bakın arkadaşlar
-"Arka yapmaya"
yok böle bişi ya adamın fikrine bak zikrine bak!
Bide bizde şöle bi olay var yukarıda da bi arkadaşımız yazmış MAFYA!
Haklısın kardeşim ama şöle bişi var Biz mafya değiliz!Mafya kan emicidir insandan zorbalıkla bişi alandır bizim adamlarımız mafya değil ama menfaat peşindeler Dava adı altında kendi şahsi menfaatlerini güdüolar.Görüntü ülkücü ama amaç menfaat!
Biz davası kişiselleştiren kendilerine ülkücü diyenlere ne diyoruz biliyor msunuz?
TÜRKÜCÜ!
Bizim davamız ahmet onu yapmış mehmet şöle demiş ali yi çöz osmanı karala değil bizim davamız belli VATAN ve Millet kısaca TURAN

çok ülkücüyüm diyenlere ocağa girip çıkanlara sorun ülkücülük nedir?bilmezler
Neyse konuyu saptırdım biraz sanırım ama asıl konumuza döneyim...

NEDEN HERKES TÜRK BİRLİĞİNİ İSTEMİYOR

1-Bunu asıl istemeyen AMERİKA VE YANDAŞLARI.Tarih tekerrür edecek diye ödleri kopuyor

2-Sen senin soydaşın olanın yanında olmazsan zor gününde yardım etmezsen o o zorluktan kurtulur ve seni tanımaz!

DIŞ GÜÇLER bizle uğraşıolar bizi yıkmak için gerek içerden gerek dışardan planlar yapıyorlar ama yıkamadılar yıkamayacaklar onlar ne derlerse desinler kardeşim

BU DÜNYAYI EN SONUNDA BİZ TÜRKLER YÖNETECEĞİZ!AMA BUGUN AMA 50 YIL SONRA AMA 1 ASIR SONRA AMA BİZ...

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN...

Neden herkes Türk birliğini istemiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-