TÜRK BİRLİĞİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK BİRLİĞİ

AnasayfaKayıt OlLatest imagesAramaKapı*Giriş yap

İsmet İnönü'nün Gafı

+2
börtecine
panturk
6 posters
YazarMesaj
panturk

panturk

İsmet İnönü'nün Gafı Empty
MesajKonu: İsmet İnönü'nün Gafı   İsmet İnönü'nün Gafı Empty10.06.08 17:18

İsmet inönü bir gün izmire gider burada içer içer ve sarhoş olur.sonra kıyıda denizi mehtabı seyra dalar.bakar ki ilerde bi kara görünür. yanındakine burası nere diye sorar yunan adaları cevabını alan inönü bu kadar yakın oldugunu bilseydim buraları da alırdım yanıtı gelir!!!
börtecine

MesajKonu: Geri: İsmet İnönü'nün Gafı   İsmet İnönü'nün Gafı Empty21.06.08 15:27

ismet inönü nün gerçek yüzünü görelim lütfen
lozan da şu anki sınırımızın 170 km ilerisini bize vermelerine rağmen ismet inönü bu yerleri almamıştır.ayrıca kendisi türkçe ezan gibi saçma sapan bir olayı ülkemizde uygulatmıştır
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İsmet İnönü'nün Gafı   İsmet İnönü'nün Gafı Empty21.06.08 15:39

börtecine demiş ki:
ismet inönü nün gerçek yüzünü görelim lütfen
lozan da şu anki sınırımızın 170 km ilerisini bize vermelerine rağmen ismet inönü bu yerleri almamıştır.ayrıca kendisi türkçe ezan gibi saçma sapan bir olayı ülkemizde uygulatmıştır

Çok güzel ve doğru bir bilgi kardeşim,paylaştığın için sağ ol

Ey Ata Oğuzun şanlı soyu ne zaman uyanacaksın?Vatanında gâvur askerlerinin ayak seslerini duyduğun zamanmı?
!!!
https://ataoguzunsoyu.yetkin-forum.com
hakan9jr

MesajKonu: Geri: İsmet İnönü'nün Gafı   İsmet İnönü'nün Gafı Empty21.07.08 17:13

paylaşım için teşekkürler arkadaşım ancak türkçe ezan uygulamasını yapanın ismet inönü değilde mustafa kemal olduğunu biliyorum,isterseniz bu konuyu araştıralım belki bende yanılıyor olabilirim ama bana göre de doğru bir uygulama çünkü Allah'ı nasıl andığımızı bilmek güzel,teşekkürler Like a Star @ heaven
tuce

tuce

MesajKonu: Geri: İsmet İnönü'nün Gafı   İsmet İnönü'nün Gafı Empty21.07.08 17:24

ben İsmet inönü diye biliyorum anneannem öyle sçylemişti birinde ( Ezan )
ama tam emin olamam
bu arada İsmet inönüde bizim liderimiz kötü laf edemem ama pek masa kafası yok sanırım
cephede süper masada kaybediyor adam Sad((((
http://turaneli.forumlari.net/forum.html
C.O.N.A.N

C.O.N.A.N

MesajKonu: Geri: İsmet İnönü'nün Gafı   İsmet İnönü'nün Gafı Empty14.09.08 16:25

Mustafa Kemal ******, İsmet İnönü'ye kürdleri de ermeniler gibi ülke dışına çıkartmayı teklif etmiş fakat o kabul etmemiştir ayrıca bir bilgi.

İsmet İnönü'nün Gafı
1 sayfadaki 1 sayfası