TÜRK BİRLİĞİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK BİRLİĞİ

AnasayfaKayıt OlLatest imagesAramaKapı*Giriş yap

Türki birliğinin engelleri

+3
panturk
Admin
tuce
7 posters
YazarMesaj
tuce

tuce

Türki birliğinin engelleri Empty
MesajKonu: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty06.06.08 14:22

s a
benim tartışmak istediğim burda Turan olur olmaz değil
nasıl olur ?
engeller neler
fikirlerinizi yazarsanız sevinirim
http://turaneli.forumlari.net/forum.html
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty06.06.08 16:57

Bence en büyük engel diğer Türk devletlerinde yaşayan soydaşlarımız ile irtibatımızın olmayışı,birbirimize daha yakın olmalıyız,birbirimize destek olmalıyız,Türkün Türkden başka dostu yok

Bayrak
https://ataoguzunsoyu.yetkin-forum.com
panturk

panturk

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty07.06.08 10:41

şimdi turan olabilmesi için büyük engller var ;fakat bu engelleri aşmanın yolu ilk önce ekonomimizin çok saglam olası gerekiyor ilk şart bu bana göre sözümüzün geçebilmesi dişimizi gösterebilmemizin şartı budur.
HuNtÜrK

HuNtÜrK

MesajKonu: SELAM   Türki birliğinin engelleri Empty15.06.08 12:32

SELAMALEYKÜM GARDAŞLARIM TÜRK BİRLİĞİNİN EN BÜYÜK ENGELLERİNDEN BİRİDE SOYDAŞLARIMIZIN MANKURTLAŞMASI ÖZÜNÜ HEDEFLERİNİ TARİHLERİ UNUTMASIDIR...BU ENGELLERDEN BİRİDİR BENİM FİKRİM..ÖNCE MİLLETİN UYANMASI LAZIM KEFENSİZ YATANLARII TEKRAR HATIRLATMAK LAZIM AVRUPA DELİLİĞİNİ BIRAKMALARI LAZIM..BUDA BİZİM ELİMİZDE ÇOK ÇALIŞMALIYIZ...BU HÜKÜMET BİZİ YÖNETECEK YADA BİZ BU HÜKÜMETİ YÖNETECEYİZ..ALLAHA EMANET OLUN...

YÜRÜMEZSEM HAK YOLDA ERİMEZSEM HAK YOLDA ÇÜRÜMEZSEM HAK YOLDA GÖK GİRSİN KIZIL ÇIKSIN....
tuce

tuce

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty17.06.08 12:37

Hunturk doğru söylüyor
gençler özünü unutuyor
Turana hayal diyenler var
önce gençleri bilinçlendirmek gerekiyor
özentiyi bıraktırmak
byrk
http://turaneli.forumlari.net/forum.html
MAVERA

MesajKonu: TÜRK BİRLİĞİ ÜTOPYA MI?   Türki birliğinin engelleri Empty20.06.08 12:59

SELAMIN ALEYKÜM.Arkadaşlarım,kardeşlerim.Türk birliğini hepimiz gönülden istiyoruz.Diliyoruz ki bütün Türkler birleşsin ve kendi teknolojimizi kendi ekonomimizi ve kendi kültürümüzü en iyi şekilde ortaya çıkaralım.Düşünün böyle bir şey olduğunu:En iyi mühendisler le ortak teknoloji yapıyoruz,tıpta iyi adımlar atıyoruz ve hep birlikte ortak bayramlarla çoşku içine giriyoruz...
Dünya da benim bildiğim dört güç var:1-Amerika 2-Avrupa birliği
3-Çin 4-Rusya. Arkadaşlar bu güçler sizce bize izin verir mi hadi kendi gücünüzü kurun diye..Bu dört gücün yanında ismini saymadığım başka irili ufaklı ülkelerde var.Zaten Allahu Teala'nın izniyle öyle bir birliği kursak kimse önümüzde duramaz.Ama artık gerçekçi olmak lazım.Bu birlik için çok küçük adımlar atılıyor.Ya da atılan adımlar engelleniyor...Asya daki Türk ülkeleri çok pasif.Bizim Türkiyemizde çok pasif.Ama bu birlik olmayacak diye bir şey yok...Tabi şunu aklınızdan çıkarmayın:Her şeyin bir bedeli vardır...Bu birliğinde bedeli olacaktır.Yanlış anlamayın ama bu böyle.Baktık birlik kuramıyoruz şunu en iyi şekilde yapabiliriz ALLAHU TEALA'NIN İZNİYE:kendi değerlerimizi en iyi şekilde muhafaza etmek...
panturk

panturk

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty20.06.08 13:02

tebrikler ibo kardesim konuya güzel bi bakış açısı ve ayrıntılı bi şekilde işlemişsin senin gibi turan bekcilerine ihtiyac var...
sivaslıyımm_58

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty20.07.08 16:33

Arkadaşlar....
Dışdan önce içe dönmek gerekiyor bence. Şu milletin haline bi bakın aile yapısı şimdilik çok vahim gibi görünmesede geleceğin annesi babası olacak kuşak beni korkutuyor. Önce Türk - İslam kültürünü bu kuşağa yerleştirmek lazım. Bi çeteleme yapın etrafınızdaki 15 ile 20 yaşındaki gençlere bi bakın endişemi anlayacaksınız. Adım birlik için adım atmak tamam da o adımı atan beden sağlam değilse hiç bi etkisi olmayacakdır. Önce beden kuvvetlendirilmeli..
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty21.07.08 7:47

Söylediklerin çok doğru ama onları yapmak için önce eğitim kurumlarımızdaki görevlilerin çoğu ve millî eğitim müfredatının çoğu değişmeli,Müslüman Türk örf ve âdetlerini öğreten eğitimciler ve kitaplar hazırlanmalı,bunların yapılması da imkânsız gibi.
https://ataoguzunsoyu.yetkin-forum.com
İLİM VE KUVVET

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty24.12.08 16:17

ALLAH'IN ESENLİĞİ ÜZERİNİZE OLSUN.Arkadaşlar önceki adım 'MAVERA' idi.Artık 'İLİM VE KUVVET' oldu.Bu sayfadaki önceki yazıma(yani maveranın Türk birliği hakkında yazdıklarına) yenilerini eklemek istiyorum.Türk birliği hakkında ki o tespitlerimin gerçekçiliğinin hala farkındayım.Fakat eksik ya da yanlış bir şeyler söyledim...Ne kadarda Türk Birliğini engellemek isteyen 1-Amerika 2-Avrupa birliği
3-Çin 4-Rusya ve bu dört gücün yanında ismini saymadığım başka irili ufaklı ülkelerde varsa da önemli olan Turana inanmaktır.Bu güçlerin varlığı ve bu konudaki Türk devletlerinin pasifliği inancımızı zedeleyen ana sebeblerdir.İşte saydım yukarıdaki güçleri...Bunlar beni (önceden) ve halkımızı(TÜM TÜRKLERİ) olumsuz etkileyen en önemli sebeblerdir.Ama ne olur atalarımıza bakalım.Bakın TC'nin ulu önderi ATATÜRK diyor ki:BAĞIMSIZLIK ALINMAZ KAZANILIR...işte bu her şeyi açıklamıyor mu?TURANIN BAĞIMSIZLIĞINI NOTER HUZURUNDA BU GÜÇLERDEN Mİ ALCAZ...
HuNtÜrK

HuNtÜrK

MesajKonu: Geri: Türki birliğinin engelleri   Türki birliğinin engelleri Empty22.04.09 20:58

BİZ; SİLİNEN, YAKILAN, ÇALINAN TARİHİ; SİLBAŞTAN YAZAR, YENİDEN YAPARIZ. BU YÜCE MİLLET BUNU BİR ÇOK KEZ BAŞARDI YİNEDE BAŞARACAKTIR..ER YADA GEÇ BU BÜYÜK TURAN COĞRAFYASI GERÇEKLEŞECEKTİR.

Türki birliğinin engelleri
1 sayfadaki 1 sayfası