TÜRK BİRLİĞİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK BİRLİĞİ

AnasayfaKayıt OlLatest imagesAramaKapı*Giriş yap

Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru

4 posters
YazarMesaj
İLİM VE KUVVET

Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru Empty
MesajKonu: Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru   Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru Empty24.12.08 15:41

SELAM ASYADAKİ TÜRK KARDEŞİM.SELAM ANADOLUDAKİ TÜRK KARDEŞİM.SELAM BALKANLARDAKİ TÜRK KARDEŞİM.SELAM ORTADOĞUDAKİ TÜRK KARDEŞİM...SELAM SANA TÜRK DÜNYASI....Aslında sitede eskiyim ama çoktandır giremiyordum.Yeniden kayıt oldum TÜRK kardeşlerim ve aranıza katıldım.İnşallah bu gibi siteler TURANIN kültürel altyapısını oluşturur ve Tüm Türk dünyasının birbirlerini daha iyi tanımasına vesile olur...İLİM VE KUVVET için elele...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru   Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru Empty24.12.08 16:47

Aleykum selam kardeşim
https://ataoguzunsoyu.yetkin-forum.com
HuNtÜrK

HuNtÜrK

MesajKonu: Geri: Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru   Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru Empty08.03.09 11:00

HOŞGELDİN GÖNÜLDAŞIM....BU YÜCE,ASİL MİLLETİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ İÇİN TURAN İÇİN CANIMIZI BİLE GÖZ KIRPMADAN VERECEĞİMİZ TURAN İÇİN BİZ BURADAYIZ ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR UĞRAŞIOYORUZ...TEKRAR ARAMIZA HOŞGELDİN........ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
oğuzhan

MesajKonu: Geri: Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru   Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru Empty25.04.09 19:14

Hoş geldin reis

Hep birlikte aklın önderliğinde TURANA doğru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizinle birlikte olmak istiyoruz